O nás

Stránka peknypes.sk vznikla na základe dlhoročných skúsenostiach v oblasti strihania a starostlivosti o zvieratá pri riadení firiem www.petshop.eu.sk , www.kurzstrihaniapsov.sk a www.asociaciastrihacovpsov.sk .


Týmto e-shopom chceme priblížiť naše skúsenosti našim klientom a to ako bežným chovateľom, tak i profesionálom (psie salóny, veterinárne kliniky ...).
Snažíme sa vám ponúknuť najväčší výber v odvetví starostlivosti o zvieratá a profesionálneho vybavenia, kozmetiky a doplnkov pre starostlivosť o zvieratá na Slovensku.
Zameriavame sa na kvalitu, profesionalitu a široký sortiment. Spokojný zákazník a jeho štvornohý miláčik sú pre nás kľúčoví.

Služby poskytujeme veľkoobchodným aj maloobchodným klientom. Kozmetické salóny komplexne vybavujeme potrebným vybavením a doplnkami. Máme najväčší výber stolíkov, vaní, sušiakov, holiacich strojčekov, kozmetiky a iných potrebných vecí každodennej potreby pre úpravcu na Slovensku. Organizujeme semináre a školenia pre strihačov, spolupracujeme aj s chovateľmi, veterinárnymi kanceláriami a obchodmi so zvieratami. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, poskytujeme mu primeranú podporu a odborné poradenstvo.

Stále sa ale učíme a vyvíjame a každý podnet na zlepšenie je pre nás prínosom a pre vás odmenou.

Ďakujeme, že ste si vybrali práve nás!